AVROSiS Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Kiralama Hizmetleri, 20 yıla aşkın bir sürede elde ettiği perkande mağazacılık tecrübesini müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını analiz ederek ihtiyaçlara uygun sistemler geliştirir.

Türkiye nin farklı noktaların da gerçekleştirdiğimiz bir kaç mağaza kurulum ve altyapı tecrübelerimiz şunlardır.

Ekomini Mağazaları Sistem Entegrasyonu:

ekomini  AvrosisRE1 1 cenasis

AVROSiS Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Kiralama Hizmetleri ile Cenasis Yazılım firması zincir marketlerin yönetim sistemleri üzerine güçlerini birleştirmiştir.
İlk olarak Anadolu Efes Grubu’na ait Ekomini mağazaları perakende zincirinin İstanbul ayağında 500 mağaza Anadolu kısmın da 50 mağaza ile EMS Market Yönetim Yazılımı ve Sistem kurulumlarını başarı ile tamamlamıştır.
Uygulama, windows tabanlı dokunmatik AIO pcler üzerinde ve barkod cihazı ile satış,stok, sipariş takip işlemleri yapabilecek bir yapı uygulanmıştır.
Sistem, Barkod okuyucu desteği ile satış verilerini toplayarak merkeze anlık olarak aktarabilmektedir. Mağaza çalışanına günlük satış, stok ve sipariş verilerini izleme avantajı sağlamaktadır.
Web tabanlı yazılımı sayesinde internete bağlı olunan her noktada market bilgilerine ulaşabilir, anlık olarak işlemlerinizi izlenebilmektedir.

İntersport Mağazaları Sistem Entegrasyonu:

intersport AvrosisRE1 1

Dünyanın en büyük spor perakendecisi olan Intersport 43 ülkede 5.500'ün üzerindeki mağazası ve 30.000'den fazla ürün çeşidi ile spor tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
AVROSiS Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Kiralama Hizmetleri , İntersport 10 istanbul mağazası ve 12 Anadolu mağazasın da Nebim V3 ERP yazılımının mağaza sistemleri üzerine kurulum ve yapılandırma projesi tamamlamıştır.
Nebim V3 ile mağazaların cirolarını anlık olarak takip edebilmesini mağaza giderlerini daha kolay yönetebilmesine olanak sağlanmaktadır.
Uygulamada, mağazalar merkezden sistemleri yönetilebilecek Windows tabanlı Thin Client PC ile barkodlu satış ile fatura basabilen bir otomasyon yapısına geçirilmiştir.

NetPA Mağazaları ( TÜRKSAT Abone Merkezi ) Sistem Entegrasyonu:

Neta AvrosisRE1 1

AVROSiS Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Kiralama Hizmetleri , Bir NETA Elektronik A.Ş. kuruluşu olan NetPA Elektronik A.Ş. tarafından Avrupa yakasında işletilmekte olan 10 Türksat Kablo Abone Merkezin de KODSİS uygulamasının kurulum ve altyapı yapılandırma projesini tamamlamıştır.
Uygulama, windows tabanlı bir PC üzerinden Abone Merkezinin online tahsilat ve abonelik çalışmaları ile işlem yapalabilecek duruma gelmesi sağlanmıştır.