Kaspersky

Kaspersky Lab dünyanın en hızlı büyüyen BT güvenlik üreticilerinden bir tanesidir. Merkezi Rusya’nın Moskova kentinde bulunan Kaspersky Lab yaklaşık 200 ülkede faaliyetleriyle pazar ortalamasından daha hızlı bir büyüme göstererek dünyanın en büyük 4 antivirüs üreticisinden biri olma konumunu devam ettirmektedir.
Büyük kurumlara, küçük ve orta ölçekli işletmelere ve ev kullanıcılarına yönelik değişik güvenlik çözümlerine sahip olan Kaspersky Lab, çevrimiçi dünyanın gittikçe daha karmaşık bir hale gelen tehditlerine karşı üstün ve akıllı koruma sağlayarak risklerin yönetilebilmesine olanak verir. Kaspersky’nin güçlü platformu bir yandan toplam korunma maliyetlerini düşürürken, diğer yandan yönetim kolaylığı sağlamaktadır.
• 100’den fazla kullanıcısı olan kurumlar için Kaspersky Business Space Security, Kaspersky Enterprise Security ve Kaspersky Total Space Security.
• Kullanıcı sayısı 100’den az olan kurumlar için Kaspersky Work Space Security, Kaspersky Business Space Security ve Kaspersky Enterprise Space Security.
• Küçük işletmeler için ölçeklendirilmiş Kaspersky Small Office Security.
• Ev kullanıcılarının güvenliğini sağlamak için Kaspersky Pure, Kaspersky Internet Security, Kaspersky Anti-Virus, Kaspersky Mobile Security ve Kaspersky One.