hakkimizda2

 

AVROSiS Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Kiralama Hizmetleri, alanındaki faaliyetine 2011 yılında başlamıştır.

 

Sektördeki ilk faaliyetlerine çok şubeli işletmelerin merkezi otomasyon altyapısının kuruluşu ile sunucu ve ağ yönetimini içermekteydi.

 

Zamanla, çalıştığı kurumların ihtiyaçlarına cevap verecek marka bağımsız özel donanımların sistem içinde kurulup işletilmesi, oluşan istek ve taleplere cevap verecek özel yazılım ihtiyaçlarının yazılması sağlanmıştır.


İş ortaklıklarımızda, müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik rakiplerine karşı rekabet üstünlüğü ve farkındalık yaratmayı hedeflemekteyiz.

 

Tüm projelerimizde dünyanın en prestijli donanım üreticileri olan IBM, HP, DELL, APPLE gibi markalarda çeşitli seviyedeki iş ortaklıklarımız ile uzun yıllar birlikte çalışmaktayız.  

İşletmenin, teknoloji yönetimini kolaylaştıracak yardımcı programların satışının yanısıra MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK gibi global markaların da satış ofisi olma görevini sürdürmekteyiz.


Son dönemde uzman personel temini ile yazılım ve sistem mimarlarının bulunup uygun işe yerleştirilmesi konusunda dış kaynak personel (OUTSOURCE) istihdamı yapmaktayız.

 

İşletmelerin, yazılım ihtiyaçlarının karşılanması ve IT ekipmanlarının kiralanmasını sağlayan çalışmalarımız ile çeşitli alanlarda faaliyet göstermek isteyen yeni girişimciler, küçük işletmeler ve proje bazlı çalışan şahısları cesaretlendirecek destekler sağlamaktayız.

Misyonumuz

Misyonumuz; Firmalara özel çözümler üretmek, mevcut sistemlerini geliştirmek, Altyapı ve sunucu entegrasyonları sağlamak,  sorunları analiz edip raporlamak farkındalık yaratmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Bilgi ve Teknoloji alanındaki tecrübesini yedi tepe İstanbul dan yedi kıtaya sunmak. Tercih edilen güvenilir iş ortaklıkları ile müşterisiyle çalışanıyla övünülen bir firma olmaktır.