ABBYY FlexiCapture
ABBYY FlexiCapture 10, oldukça akıllı, doğru ve ölçeklenebilir bir veri ve belge yakalama sistemidir. Herhangi bir yapıda ve karmaşıklıktaki farklı form ve belgelerin akışını, herhangi bir iş uygulamasına veya veritabanına aktarılmaya hazır, kullanışlı ve erişilebilir verilere otomatik olarak dönüştürmek için tek bir giriş noktası sağlar.

ABBYY Recognition Server
ABBYY Recognition Server, etkin bir otomatikleştirilmiş OCR sunucusu ve belge yakalama yazılımı isteyen kuruluşlar için ideal bir seçimdir. Bu sağlam, güçlü ancak sade sunucu tabanlı OCR çözümü, büyük işletmelerde ve departmanlarda orta ve yüksek hacimli belge işleme işleri için tasarlanmıştır.

ABBYY Scan Station
ABBYY Scan Station, üretim seviyesi tarayıcıları kullanarak hem çok sayıdaki toplu belgeyi yakalamak, hem de günlük, az miktardaki belgeleri taramak için, kullanımı kolay bir belge tarama yazılımıdır.Herhangi bir tarayıcı cihazı kullanılarak, ABBYY Scan Station ile evraklar sadece birkaç dakika içinde yapılandırılmış ve erişilebilir bilgiye dönüştürülebilir.ABBYY Scan Station dağıtımının, sadece Doğu Avrupa’da ve Bağımsız Devletler Topluluğu (eski SSCB ülkeleri) ülkelerinde yapıldığını unutmayın.

ABBYY FineReader
ABBYY FineReader iş, akademik ve devlet ortamlarındaki çeşitli ihtiyaçlar için geniş bir işlevsellik sunan ödüllü bir profesyonel OCR yazılımıdır. Belge işlemeyi kolay bir hale getirir ve taranmış belgeleri ya da PDF dosyalarını arama yapılabilir ve düzenlenebilir biçimlere dönüştürür. Sezgisel kullanım ve tek tıklamayla gerçekleştirilen otomatikleştirilmiş görevler iş grubunuzun daha az adımda daha fazla belge elde edebilmesini sağlar.

ABBYY PDF Transformer
PDF dosyalarıyla günlük çalışmalarınızda ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size sunan vazgeçilmez PDF yazılımınızla, bir PDF belgesini düzenleyip üzerine yorum ekleyebilir, imzalayıp koruyabilir, belge hakkında iş arkadaşlarınızla tartışabilir ve rahat bir ortamda PDF oluşturabilir, dönüştürebilir veya okumayabilirsiniz.ABBYY’nin Optik Karakter Tanıma Teknolojisi (OCR) ve Adobe® PDF Library teknolojisi, her türlü PDF belgesiyle kolayca çalışmanızı sağlar ve günlük çalışma veriminizi artırmanıza yardımcı olur.

ABBYY Business Card Reader
ABBYY Business Card Reader, ABBYY tanıma teknolojileriyle hızlı kartvizit okuma için kullanılan masaüstü ve mobil yazılım araçlarından oluşan bir ürün ailesidir. Bu uygulamalar, kartvizitlerinizde bulunan isimler, telefon numaraları, e-posta adresleri ve diğer önemli bilgileri doğrudan bir iletişim yöneticisine aktarabilmenize ya da bu bilgileri kaydedip elektronik ortamda paylaşabilmenize imkân tanır.ABBYY Business Card Reader kişi aktarma ve tanıma özellikleri, zahmetli yeniden yazma işlerine harcadığınız zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve sıkıcı bir rutini bir keyfe dönüştürür!

ABBYY Lingvo Dictionary
Ödüllü ABBYY sözlüklerini kullanarak farklı dillerde iletişim kurun!

ABBYY Lingvo Dictionary Server
İntranet veya internet sitenizin kullanıcılarına, her türlü çevrimiçi sözlüğe erişim imkanı verin.

ABBYY Aligner
Dil, tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sunan birey ve şirketlerin, Çeviri Belleği veritabanları oluşturmaları ve paralel metinleri hizalamaları için profesyonel bir araç.
Tercüme ve Yerelleştirme
Yazılım, web sitesi, yardım sistemleri ve pazarlama materyal ve dokümanlarının 60'dan fazla dilde yerelleştirilmesi için kapsamlı ve yüksek kaliteli hizmetler.