Yazıcılarınızın tam kontrolü
Ücretsizdir! Web tabanlı olarak ağınızdaki tüm yazıcıları görmenizi sağlar. Yazıcılarınızın toner seviyelerini, kağıt sıkıştırıp sıkıştırmadığını ve diğer yazıcı problemlerini izleyebilirsiniz. Ayrıca yazıcı çıktı kontrolü de yapabilir ve baskı maliyetlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Ücretsiz yazıcı izleme yazılımı sayesinde kötü süprizlere son!
Hiç başınıza geldi mi? Özenle hazırlamış olduğunuz fuar broşürlerinizin çıktılarını alıyorsunuz ve her seferinde çıktılar daha soluk çıkıyor. İtina ile hazırlamış olduğunuz bu tanıtım broşürleri mutlak suretle sunumumuzu zenginleştirirdi, ama ne yazık ki kağıt tepsisi boş! Printer Dashboard sayesinde böyle bir durumla yüz yüze gelmeniz imkansızdır.
Web tarayıcısından ağınızda yer alan tüm yazıcıları görebilirsiniz! Olası tüm problemleri ve yazıcıların toner seviyelerini izleyebilirsiniz. Kağıt ve toner gibi malzemeler tükenmeden önce tespit edilir ve böylelikle bitmeden yenilenebilirler.

Yazıcı ağınızdaki gözünüz!
Ürün baskı işlemlerini monitörize etmenize yarayan kuvvetli bir araçtır.

thinprint printer dashboard

Avantajlar
Son derece basit yazıcı monitörizasyonu
Yazıcınızı hemen şimdi izlemeye başlayın! Ürünü indirin, kurun ve izleme işlemine başlayın.

Yazıcınızın servis dışı kalmasını engelleyin
Hiçbir ayrıntı gözden kaçmayacaktır. Ne açık bir kapak ne de çevrimdışı bir yazıcı. Yazıcıların sürekli olarak kontrolü olası problemlerle zamanında baş edebilmenizi olası kılar.

Uygun yazıcı bakımı
Yazıcı üreticisi ve modeli ne olursa olsun yazıcılarınızı ne zaman ve nerde isterseniz monitör edebilir ve gerekli bakımlarını yapabilirsiniz.

Benzersiz erken uyarı sistemi
Önceden uyarılmak önceden tedbir almak anlamına gelir. Toner ve kağıt bitmeden önce (yeterli zaman içerisinde) uyarılırsınız.

Yüksek maliyetlere bir son verin!
Entegre kayıt tutma sistemi sayesinde yazıcılarınızın toner ve kağıt kullanımları izlenir ve her cihaz için maliyet analizleri yapılabilir.