Ağınızı taşınabilir depolama aygıtları tarafından yönetilen tehditlere karşı korur.
Konu şirket içinde ve dışında veri kontrolüne geldiğinde; USB flash sürücüler ve akıllı telefonlar gibi taşınabilir cihazlar ciddi güvenlik sorunlarına yol açabilir. Tam bir DLP(Veri Kaybı Önleme) ürünü olarak; Endpoint Protector 4 kullanıcıların şirket dışına yetkisiz veri çıkarmasını yada USB aygıtlar ile ağınızın sağlığına kaydadeğer tesirde bulunabilecek potansiyel zararlı dosyaların getirilmesini engeller.

İçerik Filtreleme
Şirket ağındaki hassa veriler üzerinde ayrıntılı kontrol sunar. Etkin içerik inceleme yoluyla, önemli şirket belgelerinin transferleri loglanabilir, raporlanabilir ve bloklanabilir.

Cihaz Kontrolü
Basit bir Web arayüzünden bir ağ içindeki cihaz etkinliği kontrol etme imkanı sizin için işleri kolaylaştıracaktır. Güçlü cihaz kullanım politikalarının daha güvenli bir çalışma ortamı için proaktif koruma sağlayacaktır.

Dosya İzleme/Gölgeleme
USB flash sürücülerden ve diğer taşınabilir cihazlara kopyalanan yada bu cihazlardan kopyalanan verilerin hepsine erişiminiz olacaktır. Bu sayede taşınabilir cihazlar üzerinde kontrolünüzü arttırıp veri sızıntı riskini engelleyebilirsiniz.

Sanal Cihaz
Sanal cihaz olarak Endpoint Protector 4, kurulum rehberini saatlerce okuyarak zaman kaybetmenizi gerektirmeyen doğru çözümdür. Herşey halihazırda yüklenmiştir.

endpointprotector4