Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis işletmeye, ofis kurulumu esnasında Ofis Mobilyaları, Altyapı Kurulum Maliyetleri, Ofis Araç-Gereçleri, Mutfak Araç-Gereçleri, Emlakçı Komisyonu gibi masraflardan ve her ay ödenen zorunlu sabit gider kalemleri olan Elektrik, Su, Telefon, Faks, internet, Kira, Aidat, Stopaj, Ofis Temizliği ve Güvenliği, Isıtma-Soğutma ve Mutfak giderlerinin olmadığı, tüm bu hizmetlerden bir paket fiyat ile faydalanabileceğiniz günümüzde trend olan bir ofis kiralama çözümüdür.

İşletme sadece talep ettiği özel hizmetler için ekstra ücret ödemesi söz konusu olabilmektedir. 

Hazır Ofis konseptimizde, çeşitli ölçülerde bir kişilik odalarımızın yanı sıra iki ve üç kişilik odalarımız ile hizmet vermekteyiz.

Ofislerimiz, kontrat süresince sadece sahibine ait olan bir alanda sabit çalışma masası, çok fonksiyonlu IP telefon, kilitli keson dolap ve ergonomik sandalyeden oluşan yeni nesil çalışma alanı ayrıcalığı sağlamaktadır.

Hazır Ofis kiralama sistemi, işletmelerin yüksek maliyetlere katlanmalarını gerektirmeyen, işletme masraflarının minimize edildiği, zaman ve tecrübelerini işlerini geliştirmeye odaklanabileceği bir çalışma şeklidir.

A1 Ofis ’den Hazır Ofis Kiralamak isteyen bir girişimci sadece ofis kiralamış olmaz!

HAZIR OFİS HİZMETLERİMİZ ve

AVROSiS TEKNOLOJİNİN İŞİNİZE FAYDASI NELERDİR?

AVROSİS Bilgi Teknolojileri, hazır ofis, sanal ofis ve paylaşımlı ofis (Co-Working) çalışma alanları kiralayan müşterilere özel iş performanslarını geliştirmek üzere bilişim ve teknoloji alanında hizmet, yazılım ve donanım konularında efektif çözümler üretir. Katma değerli çözümler sunmakatadır.

 A1 Ofis Kiralama Hizmetleri ile gizlik temelli stratejik iş ortaklığı vardır.

Sekreterlik Hizmeti

Şirket telefonlarınıza firmanızın ismiyle cevap verilen sekreterlik hizmetinde, posta ve kargolarınızın teslim alınması vereceğiniz yetki ile müşterinize gönderimi, işletmenizi ziyarete gelen müşterilerinizin veya ziyaretçilerinizin karşılanması, işletmeniz ile ilgili gelişen tüm gelişmelerin size bilgisinin verilmesi gibi bir ofiste olması gereken tüm hizmetleri vermekteyiz.

Toplantı Odası

Hazır Ofis hizmeti almak istediğiniz işletmenin müşterilerinizle görüşme yapabileceğiniz bir toplantı odasının bulunması en önemli kalemdir. Çünkü zaman zaman ofis içerisinde çalışanlar veya müşteriler ile gerçekleştireceğiniz etkili toplantılarda markalaşma yolunda atacağınız adımlarınıza size büyük fayda sağlayabilir. A1 Ofis binamız da toplantı odalarımızı 6-8 kişi rahatlıkla kullanabilme olanağı vardır.

Standart Toplantı Odası araç gereçleri olan Beyaz Yazı Tahtası, Projeksiyon Cihazı, Yönlendirilebilir Akıllı IP telefon, Wireless ve kablolu internet kullanımı, isteğinize bağlı özel ikram ve tüm toplantı boyunca ücretsiz çay kahve hizmeti verecek bir asistanınız olur.

Ofis Seçeneği Hizmeti

Yeni İş Kurmak isteyen, İşletmesinin faaliyet giderlerini düşürmek isteyen, Girişimciler, Ev Hanımları, Freelancer'lar, Yazılımcılar, Avukatlar veya Anadolu da faaliyet gösterip İstanbulda şube açmak isteyen işletmelerin sıklıkla tercih ettiği bir sistemdir. Riske girmeden uygun maliyetlerle kiralanan hazır ofislerimiz rakipleriyle mukayese edildiğinde oldukça uygun fiyatlar ile seçeneklerimizden faydalanılabilinmektedir.

Zaman içerisin de işletmenin ticari faaliyetlerindeki büyüme nedeniyle Ofis ihtiyaçlarının farklılık göstermesi halinde daha büyük metrekarredeki bir ofise geçiş yapabilir adres - posta değişikliği, vergi levhası değişikliği, taşınma - nakliye masraflarından etkilenmeden işlerini bir üst seviyede sürdürme imkanı sunuyoruz.

Teknolojik Desteği

Bir işletmenin kurumsal faaliyetlerini kolaylaştıracak bilişim ve teknoloji alanındaki araçlarının temini, tedariği, kurulumu ve devreye alınması konusunda işi bilen bir iş ortağı daima size büyük fayda sağlayacaktır.

İşte tam bu noktada AVROSiS Bilgi Teknolojileri uzmanları işletmeniz için optimal sistemler tasarlar. Sizi hayal edemeyeceğiniz müşteri kitleleri ile sosyal alanlarda buluşturur ticari faaliyetlerinizi kolaylaştırır.

Mükemmel fikirlere sahip olmak, onları satamadığınız sürece işe yaramaz.” John Hegarty

Hedefleriniz arasında çok şubeli bir işletme olmak yada çok noktadan faaliyet gösteren bir ticari faaliyet yapmak istiyorsunuz ancak yönetimsel zorluk endişesi içindeyseniz A1 Ofis Kiralama Hizmetlerinin sınırlı sayıdaki kuruma uygun fiyatlarla kiralık alan tahsis edebildiği Hazır Ofis paketlerinden birini seçerek işletmeniz için hayati önem taşır. Aynı zamanda profesyonel teknoloji destek hizmeti almaya başlayabilirsiniz.

İhtiyacınız olacak tüm yazılım ve bilişim teknik destek talepleriniz, gerek İstanbul içinde gerekse istanbul dışında yeni şubeler açmak yada mevcut işlerinizi geliştirmek isterseniz, AVROSiS Bilgi Teknolojilerinden uzman dış kaynak personel desteği talep edebilirisiniz.

AVROSİS Bilgi Teknolojileri ekipleri size sağlayacağı yazılım ve teknik donanım desteği ile rakiplerinize karşı büyük avantaj sağlamanıza olanak sağlayacaktır.

Siz hedefinizi belirleyin! Bırakın biz sizi o noktaya erişmenizi sağlamak üzere tüm imkanlarımızı emrinize seferber edelim. 

E-Ticaret Hizmeti

Yeni iş kurmak ya da işini geliştirmek üzere bir hazır ofis kiralayan veya hazır ofis imkanlarından faydalanmak isteyen girişimcilere sanal ortamda tüm ürünlerini sergileyebileceği alıcı ile satıcının bulunup bunun ticarete dönüşeceği e-ticaret platformunu kurup tüm aşamalarda işin yönetimini üstleneceği anahtar teslim projeler üretmekteyiz. Önereceğimiz gelişmiş ödeme altyapısı ile peşin ve taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanacak müşterileriniz ile kolay ve güvenli ticaret yapabilirsiniz.

Sosyal Medya Hizmeti

İşletmenin faaliyet gösterdiği sektörde ilerleyebilmesi adına gerek yüksek teknolojimizi kullanarak gerekse sosyal medya üzerinden elindeki ürün / hizmetin satışı ve pazarlaması aşamalarında kolaylıkla yeni müşteriler edinilebilir. AVROSİS Bilgi Teknolojileri aracılığıyla sektördeki ürünlerin yeni potansiyel müşteriler ile buluşması ve sosyal mecralar olan Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIN, Youtube, Pinterest, Google +, SnapChat ve MySpace gibi kanallar kullanılarak müşterilerin bulunup bu ilişkinin ticari bir kayda dönüşmesine kadar tüm aşamalarda işletmenizin maksimum faydalanmasını sağlıyoruz.

Danışmanlık Hizmeti

Firmamız bünyesinde bordroladığımız profesyonel teknoloji uzmanlarımız ile işinizin altyapı yönetimini üstleniriz. Ayrıca KOBİ Danışmanlığı, Hukuk Danışmanlık, Muhasebe ve Finans Danışmanlık paketlerimizden alarak riskli ticari koşulların olduğu dönemler de profesyonel çalışanlarımız ile yakın temas içinde olma ayrıcalığına sahip olursunuz.

A1 Hazır Ofis müşterilerimizin, tüm bu olanaklardan faydalanmaya başlaya bilmesi için kurumumuza işinde ihtiyaç duyduğu danışmanlığa ait ihtiyacı olan uzmanın niteliklerini belirtmesi, projesinde talep ettiği desteğin türü ve süresi hakkındaki bilginin tam ve eksiksiz olarak tarafımıza bildirmesi yeterlidir.

Dekorasyon Özgürlüğü

A1 Ofis Kiralama Hizmetlerinde hiçbir işletme de bulamayacağınız bir ayrıcalık ile faaliyetinize başlayabilirsiniz.

Ofislerimiz, Cevizli de E5 trafiğinden kolayca sıyrılıp çok kısa sürede iş merkezimize ulaşabileceğiniz bir lokasyondadır. Siz hazır ofisinizi seçip tamamen kendi zevkinize göre size ayrılan alanda dekorasyon yaptırabilir dilediğiniz renge boyatıp dilediğiniz aksesuarları kullanabilirisiniz. Çalışma alanınızı canlı ve sizi motive edecek bir alana dönüştürebilirsiniz.

Ödeme Avantajları ve Kampanya Çeşitliliği

Hazır Ofis tercih eden kontratlı müşterilerimizin sıklıkla tercih ettikleri ve uygulamasından memnun oldukları ortak noktalardan en önemlisi de kredi kartı ile ödeme yapılabilmesidir.

Ayrıca, işletme sahibi söz konusu kiralama karşılığında peşin ödemeye uyguladığımız ilave iskonto oranı ile uzun süreli kiralamalar da muadillerine göre oldukça avantaj elde etmiş olmaktadır.

Kampanyalar, düzenli olarak kurumumuz tarafından kurgulanan ticari modeller ile güçlendirilmektedir. Çeşit çeşit işletmenin ihtiyaç noktalarındaki farklılıklar gözetilerek ayarlanan kampanya paketlerimiz bir işletmenin ihtiyaç duyacağı profesyonel destek paketlerini satın alması durumun da tüm hizmet ayrıcalıklarımızdan piyasadaki en uygun ücretler ile faydalanabileceğini garanti ediyoruz.

A1 Ofis Kampanyaları ve güncel kiralama ücretleri hakkında detaylı bilgi edinmek için kurumsal web sitemizden teklif isteyebilir yada satış temsilcimiz ile iletişim sağlayıp rekabetçi fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

A1 Ofis Kiralama Hizmetleri resmi web sitesini aşağıdaki linkden ziyaret ediniz.

 

A1 Ofis Kiralama Hizmetleri Resmi Web Sayfası